POMOĆ ZA PODRUČJA POGOĐENA POTRESOM

Autor: Ivana Klarić, 30. 12. 2020.

HVALA SVIMA NA ODAZIVU!!!

Vrapčani su još jednom pokazali veliko srce. Akciju smo organizirali u suradnji s OŠ Bartol Kašić jer zajedno smo jači.

heart

Dragi roditelji i učenici,

u ovim teškim trenucima u kojima se nalaze stanovnici Sisačko-moslavačke županije pozivamo vas da zajedno pomognemo ljudima pogođenima potresom!

Puno je aktivnosti širom Hrvatske te ćemo se mi fokusirati na dio potreba, kako dobivamo informacije s terena:

• hrana za dijabetičare (trenutno najpotrebnije)
  • hrana za oboljele od celijakije (trenutno najpotrebije)
  • punjači za mobitele
  • prijenosni punjači za mobitele (tzv. powerbank)
  • higijenske potrepštine: pakirane maske za lice, vlažne maramice, manja pakiranja svakodnevne kozmetike (kreme za lice, pasta i četkica za zube), higijenski ulošci, flasteri

Ono što sakupite s popisa donesite u školu sutra 31.12.2020. između 10 i 12 sati, zapakirajte posebno higijenu, posebno hranu, posebno punjače te na paketiću označite što je unutra.

Hvala svima na odazivu, djelatnici OŠ Gornje Vrapče

Osnovna škola Gornje Vrapče Zagreb / Vrapčanska 188, HR-10000 Zagreb / www.os-gornjevrapce-zg.skole.hr / ured@os-gornjevrapce-zg.skole.hr